Nábor mladých biatlonistů

Nábor mladých biatlonistů

Rádi bychom Vám představili náš Klub biatlonu Břidličná, který byl založen roku 1997. Masivní vzestup náš klub zaznamenal hned krátce po jeho založení, kdy jsme se rozhodli vstoupit do soutěže Českého poháru. Oficiálně jsme tímto se skupinou žáků, v čele s trenérem Jaroslavem Kováčem zaujali své postavení v biatlonovém světě. Od této doby náš klub obsazuje přední pozice jak v letním tak i zimním biatlonu. V loňském roce se několik našich žáků, dorostu i dospělých stalo mistry republiky a vítězi celkového hodnocení Českého poháru.

V současné době je náš klub složen z družstva žáků, dorostu a dospělých, o jejichž výkonnostní přípravu se stará skupina trenéru. Naše základna se nachází na střelnici na ulici Nerudově v Břidličné. Zde máme své zázemí a zde se probíhá značná část tréninkové přípravy.