Letní sezóna 2022 – D+D

Letní sezóna 2022 – D+D

I. Český pohár Bystřice pod Hostýnem 24.6.-26.6.2022:

Nejlépe si vedl ziskem zlata Marek Ohnoutka v kategorii muži.

Ziskem stříbrné medaile překvapila Irena Ambrožová, která svůj skvělý běh podpořila povedenou střelbou.

Čtvrté místo obsadila Andrea Prokešová v ženách.

Část dorosteneckého týmu trápily zranění a tréninkové výpadky. Nejlépe si ovšem v letošní sezóně vede Michal Kozáček na 6. místě se ziskem I. VT. Další velmi pěkné umístění zaznamenal Ondra Poledna, 5. místo v kategorii Junioři.

Jan Poledna obsadil 7. místo, Standa Melcr 8. místo a Elen Melcrová 9. místo.

II. Český pohár Jilemnice 9.9.-11.9.2022:

Kvalitní běžecké výkony doplněny tradičně nevyrovnanou střelbou nesplnily očekávání.

Nejúspěšnější byl Marek Ohnoutka v kategorii muži, ziskem stříbrné medaile ve sprintu a 4. místa ve vytrvalostním závodě.

Velkým překvapením byl ovšem střelecký výkon Ondry Poledny v juniorech. V čtyř-položkovém závodě jen dvakrát minul a obsadil tak v silné kategorii 7. místo.

Jan Poledna, M17 obsadil 5. místo, stejně tak Irena Ambrožová, W41. Slávek Ondra, M16 si připsal 8. místo a Jan Repáň, M19 bral 10. místo.

Mistrovství České republiky Bystřice pod Hostýnem 23.9.-25.9.2022:

I tým dorostu a dospělých má svého MISTRA! Zároveň vezeme domů 3. místo v soutěži družstev – dorost.

Dorostenci a dospělí závodili v uplynulém víkendu na Mistrovství ČR v Bystřici pod Hostýnem.

Nejúspěšnější byl suverénně Jan Repáň, který si v závodě s hromadným startem, v kategorii M19, doběhl pro titul MISTR ČR. V mezinárodní účasti nestačil pouze o 0,7 vteřin na nejrychlejšího reprezentanta Slovenska. Další medaili a tentokrát bronzovou vybojoval Marek Ohnoutka ve sprintu, v kategorii Muži.

V závodě štafet doběhl Jan Repáň společně s Vlastíkem Španihelem na nepopulárním 4. místě. Další slušné umístění zaznamenala štafeta Michal Kozáček a Jan Poledna na 6. místě.

Mezi další pěkné umístění patří 5. místo Jan Poledna M17, 5. místo Andrea Prokešová W, 8. místo Slávek Ondra M16, 9. místo Marek Poledna M46, všichni zmiňovaní zisk I. výkonnostní třídy. 8. místo a II, VT dále vybojovala Elen Melcrová.

Družstvo dorostu v letní sezóně 2022 v soutěži družstev obsadilo 3. místo. Družstvo dospělých skončilo na 6. místě. Tým pod vedením trenérky Markéty Kováčové.

M. Kovi