II. ČP Bystřice pod Hostýnem 2019

Máme za sebou další pohár a tentokrát v Bystřici pod Hostýnem. Víkend ve znamení úmorného vedra, kdy střelnice připomínala Saharu, ale hlavně medailových žní … V sobotu byl na programu závod se skupinovým startem. Hned úvodní start žáků ovládl a zlato v kategorii M11 vybojoval Daniel Danihelka. Další start dívek W11 a další medaile a tentokrát bronzová zásluhou Adriany Hojgrové. Bronz přihodilaumkb Anežka Anna Poláková v kategorii W12. Adam Anderle jako M13 skončil těsně za stupni vítězů, na bramborové pozici. Za zmínku dále stojí 6. místo Jan Poledna M14, 5. místo Vlastimil Španihel M15 a 8. místo Elišky Holkové W15. Odpoledne pokračovali v boji o medaile dorostenci a dospělí. Kateřina Horňáčková vybojovala bronz ve své kategorii W16. V elitní kategorii mužů přihodil další bronz Marek Ohnoutka a ženy W31 ovládla Markéta Minichová. Pěkně umístění a to 5. místo obsadil Michal Kozáček M16. Za zmínku dále stojí nováček Luděk Dušek, který si vybojoval I. výkonnostní a zároveň jasný postup na mistrovství. V neděli nás probudilo chladnější počasí, ale po sobotním vyčerpávajícím závodě sportovcům ubývaly síly. Na programu byl sprint se štafetovou střelbou. Překvapivý bronz v chlapcích M11 patřil Jakubovi Kulihovi. Adriana Hojgrová ve své kategorii W11 obhájila bronz a to díky fantastickému běžeckému výkonu. A třetí bronz patřil v kategorii M14 Honzovi Polednovi. Dále jsme sbírali brambory, 4. místo pro Štěpána Měrku M12, Anežku Annu Polákovou W12 a Honzu Repáňe M15. Odpoledne přihodili dospělí další dva cenné kovy a to zásluhou Marka Ohnoutky na stříbrné pozici a zlato Markéty Minichové. Po víkendovém závodění se družstvo žáků i dospělých drží na bronzové pozici!!! Teď nás čeká dlouhá prázdninová příprava a první týden v září se vydáme do Jilemnice.